17.12.2021 року начальник Житомирського районного сектору № 5 ДУ «Центр пробації» у Житомирській області провела робочу зустріч із працівниками Квітневої сільської ради.

Вказана зустріч була спрямована на ознайомлення працівників Квітневої територіальної громади  із напрямками діяльності уповноваженого органу пробації з метою пошуку волонтерів, які приймали б активну участь у здійсненні соціально-виховної роботи, спрямованої на виправлення суб’єктівпробації. Обговорювалось і питання перспективи висвітлення на офіційному веб-сайті громади інформації щодо діяльності органу пробації та досягнуто відповідних домовленостей.

Не залишилось осторонь і питання щодо матеріального забезпечення підрозділу та виділення коштів у рамках затвердженої цільової програми на 2022 рік для покращення діяльності уповноваженого органу з питань пробації.

Житомирський РС № 5