У   Житомирському районному секторі№ 5 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області триває робота звиконання адміністративних стягнень.

26.01.2022 року начальником Житомирського районного сектору № 5 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Інною Іткіною в селі Квітневе Житомирської області було здійснено перевірку виконання адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт.           Під час зазначеної перевірки був проведений огляд виконаної роботи порушником, зверталася увага на ставлення до порушника до праці. В ході перевірки приділялася увага веденню документації передбаченої чинним законодавствам з нагляду за правопорушником під час виконання суспільно корисних робіт.

Начальник Житомирського РС № 5

Інна Іткіна