Оголошення

На виконання пункту 13 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про освіту», ст. 50 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, за ініціативи відділу освіти Квітневої сільської ради, 18  19 серпня 2022 року у населених пунктах  Квітневої ТГ відбудуться громадські слухання щодо обговорення «Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Квітневоїсільської ради», за графіком:

-    19.08.2022 року о 10.00 год. в   с. Єрчики, на базі Єрчицького сільського будинку культури;

-    18.08.2022 року о 10.00 год  в с.Романівка на базі Романівського сільського будинку культури.

З планом трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Квітневої сільської ради можливо ознайомитися у додатку 1 розпорядження «Про організацію та проведення громадських слухань щодо плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Квітневої сільської ради» від 04.02.2022 року № 30/01-12, що додається.

Бажаючим взяти участь у громадських слуханнях, згідно графіку, для реєстрації при собі мати паспорт або документ, який посвідчує особу, та засоби індивідуального захисту.

Запрошуємо взяти участь у громадських слуханнях