Об’ява

Про проведення громадських слухань по обговоренню детального плану території земельної ділянки для будівництвата обслуговування будівель закладів освіти(дитячий садочок)в с.Почуйки, по  вул. МируПопільнянського району  Житомирської області  замовник розроблення ДПТ – Квітнева сільська рада. Ознайомлення та пропозиції приймаються з 04.07.18 по04.08.18, за адресою:площа Героїв Небесної Сотні ,1 с.КвітневеПопільнянського району  Житомирської області. Також з матеріалами ДПТ можна ознайомитись в к.№3 приміщення Квітневої сільської ради. Громадські слухання відбудуться 03.08.18р. в приміщенні Квітневої сільської ради Попільнянського р-ну  Житомирської обл. об 11-00 за адресою: майдан Героїв Небесної Сотні 1,с. Квітневе.