Фото без опису

 

 

 

 

 

В Попільнянському районі

запрацювали одночасно

три сервісних центри обслуговування громадян

 

 

 

- Отримувати пенсійні консультації за місцем проживання чи максимум у сусідньому населеному пункті є зручно та вигідно, - зауважив  начальник головного управління Фонду в області Іван Заінчковський під час відкриття трьох сервісних центрів з надання пенсійних послуг, що запрацювали для жителів 25 сіл Попільнянської, Андрушківської та Квітневої об’єднаних територіальних громад.

Наприкінці березня пенсійники Андрушівського об’єднаного управління Фонду в області наблизили надання пенсійних послуг до 24,2 тис. жителів Попільнянського району, з яких майже 6 тис. осіб є пенсіонерами.

Спілкуючись із мешканцями району очільник пенсійної служби області відмітив, що у напрямку обслуговування громадян органи Фонду в області обрали вектор відповідати вимогам сучасності і йти у ногу з часом. Зокрема, з лютого минулого року почали наближувати надання пенсійних послуг до громадян області. Як результат, на сьогодні працює 31 сервісний центр з обслуговування громадян, 28 з яких створили в об’єднаних територіальних громадах області.

 

Довідково :

Андрушківська об'єднана  територіальна громада

Прийом громадян буде проводитись згідно затвердженого графіку двічі на місяць: в перший, третій  четверг місяця  з 10.00 до 14.00 за адресою: с.Андрушки, вул.Шкільна,1.

 

Квітнева об'єднана  територіальна громада

 

Прийом громадян буде проводитись згідно затвердженого графіку двічі на місяць: в другу, четверту п’ятницю місяця з 11.00 до 15.00  за адресою: с.Єрчики, вул.Шевченка,10

 

Попільнянська об'єднана  територіальна громада

 

Прийом громадян буде проводитись згідно затвердженого графіку двічі на місяць: в другу, четверту середу місяця  з 11.00 до 15.00  за адресою: c.Котлярка, вул.Гагаріна,10

З 01 квітня  проведено  перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

З 1 квітня поточного року, органами Пенсійного фонду України в області проведено  перерахунки  пенсій особам, які продовжують працювати після виходу на пенсію.

Даний перерахунок стосується виключно тих пенсіонерів, які після виходу на пенсію продовжували працювати, набули страхового стажу, але свого часу не звернулися  до Пенсійного фонду.

Це – стандартний перерахунок, який проводився, починаючи з 1 січня                2004 року через кожних 2 роки  для пенсіонерів, які продовжували працювати  відповідно до п.4 ст. 42 Закону України від 09 липня 2003 року №1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Відмінність полягає                        у тому, що якщо раніше такий перерахунок здійснювався лише за заявою людини, то тепер проводитиметься автоматично щороку з 1 квітня, незалежно від того  звернеться людина чи ні.

Перерахунок проведено тим особам, які станом на 1 березня 2018 року набули додаткового страхового стажу 24 місяці, або тим, які не набули такого стахового стажу, але  на цю дату пройшло не менше двох років після призначення чи попереднього перерахунку пенсії.

Із загальної чисельності пенсіонерів області (385 тис. осіб), пенсії перераховано 99,1 тис. осіб. Додаткові витрати на виплату пенсії становлять понад  2,6  млн.грн. на місяць. Розмір підвищення у кожного пенсіонера визначено в індивідуальному порядку.

Пенсіонери, які мають право на підвищення пенсії, пенсію в новому розмірі отримають у квітні поточного року.