23 квітня жителі Попільнянського району зможуть особисто поспілкуватися з Ігорем Гундичем. РЕЄСТРАЦІЯ

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич проведе у понеділок, 23 квітня, виїзний прийом громадян для жителів Попільнянського району.

Особистий прийом громадян проходитиме з 08:00 до 10:00 год. у Попільнянській райдержадміністрації (вул. Б. Хмельницького, 7, кабінет голови РДА).

Щоб записатися на особисту зустріч із головою ОДА Ігорем Гундичем, потрібно зателефонувати за номером (0412) 47-50-30.

Жителі району можуть звернутися до керівника області за допомогою у вирішенні проблемних питань, з ідеями та ініціативами.

Також в рамках поїздки до Попільнянського району Ігор Гундич огляне об’єкти ДФРР, сільськогосподарські підприємства та ознайомиться з дією у районі обласних програм.

Нагадаємо, з 12 березня працює «гаряча лінія» голови ОДА Ігоря Гундича. За номером тел. 42-02-02 можна залишити звернення для вирішення проблемних питань або записатися на особисту розмову із керівником області.