Попільнянським районним сектором проведено робочу зустріч спільно із Квітневою сільською радою та Попільнянським відділенням поліції.

Нещодавно начальником Попільнянського районного сектору Інною Іткіною спільно  із начальником відділу соціального захисту Квітневої сільської ради Тетяною Лабзенко та ДОП Попільнянського відділення поліції Олександром Ткачуком проведено  робочу зустріч. У звязку із  утворенням об’єднаної територіальної громади та ліквідації Попільнянського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді було ініційовано зустріч з метою налагодження співпраці та соціально-виховної роботи із особами молодіжного віку, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.  В ході зустрічі було обговорено напрямки діяльності щодо організації індивідуально-профілактичної роботи із особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі з метою попередження рецидивної злочинності. Під час зустрічі було проведено кількісний аналіз  осіб, що перебувають на обліку Попільнянського районного сектору та проживають на території Квітневої об’єднаної територіальної громади, а також  обговорено спектр послуг, які можуть бути надані особам молодіжного віку, що опинились в складних життєвих ситуаціях.

Попільнянський РС