20 серпня 2018 року в рамках реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», інспектор Попільнянського РС філії Державної установи «Центра пробації» у Житомирській області Хоменко П.В. разом із директором відділу державної виконавчої служби Попільнянського районного управління юстиції Мазуром Олександром Миколайовичем, представником Попільнянськогобюро правової допомоги Нанівською Оленою Яківною було проведено спільну зустріч з головою Квітневої об`єднаної територіальної громади Олійником Анатолієм Станіславовичем.