КВІТНЕВА СІЛЬСЬКА РАДА

ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

13532 м-н Героїв Небесної Сотні,1 с. Квітневе Попільнянського р-ну  Житомирської обл.. тел. 72235 код ЄДРПОУ

16.03.2020№178/0219

Заступнику голови адміністрації,

Головатимчасовоїобласної комісії при облдержадміністрації щодо запобігання занесенню і поширенню випадківCOVID 19

Квітнева сільська рада надає інформацію проте що в зв’язку з гострою хворобою, спричинену корона вірусом, проведені такі заходи:

1. Проведені заходи з поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей, громадському транспорті,закладах освіти та соціального захисту та обмеження проведення масових заходів в Квітневій ОТГ.
  2. Начальнику відділу освіти Квітневої сільської ради М’якушко Л. В. спільно із Почуйківським АЗПСП лікарем  Цимбал Я. В. проведені розрахунки потреби медичних препаратів, засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих речовин.
  3. Передбачили кошти для створення резерву дезінфекційних засобів та засобів індивідуального захисту в сільському бюджеті Квітневої сільської ради.
  4. Визначили відповідальних осіб за проведення моніторингу про вїзд на територію Квітневої ОТГ.
  5. Продовжуються роз’яснювальні роботи з відвідувачимизакладів освіти,охорони здоровя.
  6. Обмежені будьякі масові заходи на території ОТГ, 6 березня 2020року  терміном на один місяць.
  7. Щодобово проводять заходи з поточної дезінфекції в місцях скупчення  людей.
  8. Всім керівникам підприємств, установ,організацій усіх форм власності, при можливості перевести працівників на дистанційну форму роботи.
  9. КП «Жовтневе», забезпечити безперебійну доставку води.
  10. Власникам закладів громадського харчування та непродовольчої продукції тимчасово призупинити свою діяльність.
  11. Власникам торгівельних закладів громади, регулювати кількість одночасно перебуваючи відвідувачів в приміщеннях торговельного закладу.
  12. Тимчасово обмежити доступ до органів місцевого самоврядування.
  13. Обмежити відрядження посадових осіб.
  14. Виконавчому комітету сільської ради , в.о. старостів населених пунктів громади. Проводити роз’яснювальну роботу серед населення, щодо профілактики поширення корона вірусу.
  15. Депутатам Квітневої сільської ради  рекомендувати обмежити прийом громадян та тимчасово скасувати зустрічі з великою кількістю виборців.

Сільський голова                                                   Олійник А. С.

Підготовила Дьохтяренко В. В.